All for Joomla All for Webmasters

Etykiety na paczki/palety

Etimarket oferuje etykiety na listy przewozowe w postaci :

  • składanki „ZIG-ZAG” , w rolkach , w arkuszach

  • na etykiety logistyczne czy etykiety transportowe

  • etykiety na paczki ,

  • etykiety na palety

  • łatwe do drukowania w drukarkach biurkowych

Etykiety termiczne, białe 100 mm (szerokość) x 150 mm (długość) w rolkach z PERFORACJĄ między etykietami ułatwiającą odrywanie kolejnych etykiet , to etykiety do drukarek etykiet oraz do drukarek kodów kreskowych.

Etykieta 100 x150 to jeden ze standardowych wymiarów dla etykiet kurierskich na paczki jak również sprawdzają się kapitalnie jako etykiety na palety .

Są to etykiety do drukarki ZEBRA LP2844, TLP2844, GK420d, GK420t, GX420d, GX420t, GX430t, ZD220d, ZD220t, ZD420d, ZD420t, ZD620d, ZD620 t , ZT510 i wielu innych, jeśli masz wątpliwości czy będą pasowały do Twojej drukarki skontaktuj się z nami.

Oferujemy etykiety z mocnym klejem, który zapobiega odklejaniu się etykiet co jest bardzo ważne przy zastosowaniu jako etykieta kurierska, etykieta logistyczna , aby przesyłka nie pozostała bez etykiety.

Etykiety na palety to standardowy sposób oznakowania palet oraz innych jednostek wysyłkowych podczas transportu.

Etykiety logistyczne zapewniają szybką identyfikację towaru podając jego ilość w opakowaniu jednostkowym czy liczbę opakowań jednostkowych na palecie , datę produkcji , numer partii produkcyjnej , co znacznie ułatwia proces kontroli podczas magazynowania i dystrybucji. Na etykiecie umieszczane mogą być informacje tekstowe oraz kod kreskowy albo kod QR. Coraz częściej spotykanym standardem wśród etykiet logistycznych są etykiety GS1

Etykieta stanowi nieodłączny element przesyłki w logistyce i transporcie etykieta przekazuje informacje w całym łańcuchu dostaw. Dostarcza ona wszystkim niezbędnych informacji (np. o wadze, adresie czy statusie realizacji zlecenia).

Etykiety logistyczne stosowane są do oznaczenia towarów czy opakowań jednostkowych, często służą jako etykiety zbiorcze .

Etykiety papierowe o różnych wielkościach produkujemy z papieru tylko od najlepszych światowych producentów.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz złożyć zamówienie?
Napisz albo zadzwoń do nas.