All for Joomla All for Webmasters

Etykiety Foliowe

ETYKIETY FOLIOWE – produkujemy ze specjalistycznych folii renomowanych światowych firm takich jak 3M charakteryzuje je duża wytrzymałość i odporność na większość czynników zewnętrznych takich jak : wysoka temperatura, promieniowanie UV, wilgoć, kwasy, zasady , tłuszcze czy ścieranie. Etykiety foliowe są elastyczne i dzięki dobremu odwzorowania powierzchni do której są przyklejone, siła przyklejenia jest bardzo duża. Dobrze dobrane etykiety foliowe z powodzeniem można stosować do oznaczania produktów przechowywanych przez wiele lat w trudnych warunkach.

Technologia druku etykiet foliowych to druk termotransferowy lub druk fleksograficzny . Etykiety foliowe mogą być matowe albo mieć wysoki połysk dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie a ich struktura pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruku.

Zastosowanie to m.in. przemysł :

– spożywczy , olejowy , petrochemiczny , elektrotechniczny , AGD , elektroniczny , maszynowy , samochodowy i wiele, wiele innych.

* Etykiety foliowe samoprzylepne są wytrzymałe i odporne na działanie czynników środowiska , zachowują długotrwały efekt nadruku.

* Samoprzylepne etykiety foliowe to stabilność połączona z elastycznością

* Etykiety foliowe nadają się znakomicie do automatycznego etykietowania

* Naklejki foliowe dają się łatwo utylizować co zgodne jest trendami ochrony środowiska.

* Stosowane są do oznaczania produktów przechowywanych nawet w trudnych warunkach i są w większości odporne na wilgoć, tłuszcze, kwasy, smary, ścieranie.

* Etykiety foliowe termotransferowe i drukarki termotansferowe nadają się znakomicie do produkcji niewielkich jak i znacznych ilości naklejek a druk termotransferowy pozwala na szybkie ich wytworzenie.

 

Produkowane przez nas etykiety i zastosowane kleje pozwalają na przyklejanie etykiet na tworzywa sztuczne ,szkło , na różne metale, tłuste zapylone powierzchnie, zapewniając wysoką wytrzymałość etykiet przez wiele lat.

 

Etykiety te są wytrzymałe około 5 –lat przy zastosowaniu ich w zewnętrznych warunkach atmosferycznych.